WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO

Dyrektor: Stefan Mieszalski
Typ placówki: niepubliczne
Dla dorosłych

DANE TELEADRESOWE
ADRES:
Smulikowskiego 6/8
KOD:
00-389
MIASTO:
Warszawa
WOJEWÓDŹTWO:
Mazowieckie
KRAJ:
Polska
POCZTA:
Warszawa
TELEFON:
223305735
FAX:
223305727
 
LISTA KIERUNKÓW
Szukaj:
Pedagogika, dzienne, licencjackie
Płatne | dzienne | licencjackie pedagogika przedszkolna z językiem angielskim, pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną
Pedagogika, zaoczne, licencjackie
Płatne | zaoczne | licencjackie pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z ustawodawstwem rodzinnym, pedagogika kulturoznawcza-menadżer i animator kultury, pedagogika przedszkolna z językiem angielskim, pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika pracy z zarządzaniem i marketingiem
Pedagogika, zaoczne, uzupełniające magisterskie
Płatne | zaoczne | uzupełniające magisterskie pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z ustawodawstwem rodzinnym, pedagogika kulturoznawcza-menadżer i animator kultury, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna pedagogika pracy z zarządzaniem i marketingiem
Pedagogika, kwalifikacyjne, podyplomowe
Płatne | kwalifikacyjne | podyplomowe Pedagogika przedszkolna, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Pedagogika dla nauczycieli bez przygotowania pedagogicznego, Edukacja wczesnoszkolna z technologią informacyjną, Edukacja artystyczna i zarządzanie kulturą, Doradztwo zawodowe, Przedsiębiorczość z przygotowaniem pedagogicznym
Pedagogika, doskonalące, podyplomowe
Płatne | doskonalące | podyplomowe Zarządzanie i marketing w oświacie, Człowiek w świecie mediów
OPIS PLACÓWKI

                       UCZELNIA POWOŁANA PRZEZ NAUCZYCIELI DLA NAUCZYCIELI

 

Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskieg utworzona została

w 1995 roku i wpisana jest do Rejestru Polskich  Uczelni Niepublicznych pod nr 53.

 

Z myślą o jak najlepszym przygotowaniu akademickim pedagogów, wychowawców, nauczycieli, a także pracowników instytucji oświatowych i wychowawczych. Na studentów czekają u nas:

- doskonała kadra naukowa

- nowoczesne i dobrze wyposażone sale wykładowe
- nowoczesna pracownia komputerowa

  Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia na kierunku pedagogika, zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.

 

W 2006 roku Uczelnia poddana była kontroli Państwowej Komisji Akredytacyjnej i otrzymała ocenę pozytywną. Od roku 2005,  co roku Uczelnia jest wyróżniona Certyfikatem "WIARYGODNA SZKOŁA", przyznawswanym przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu. Uczelnia uczestniczy w programie PLAGIAT.

 

W uczelni prowadzone są także studia podyplomowe kwalifikowane i doskonalące. /szczegóły na stronie Uczelni - Studia Podyplomowe/. Wiele uwagi poświęca się w WSP ZNP harmonijnemu łączeniu ogólnego wykształcenia humanistycznego nze specjalistycznym oraz teoretycznego z praktycznym.

 

Studia w WSP ZNP ukończyło ponad 13 tys studentów z tytułem zawodowym licencjata lub magistra oraz prawie 3000 studia podyplomowe. Obecnie w Uczelni studiuje ponad 2000 studentów.

 

Zajęcia w WSP ZNP prowadzą nauczyciele akademiccy wywodzący się z Uniwersytetów: Warszawskiego, M. Curie-Skłodowskiej, Śląskiego, a także z Akademii Pedagogiki Specjalnej, Polskiej Akademii Nauk oraz wielu innych renomowanych uczelni polskich i zagranicznych. Prace naukowe i badawcze prezentowane są w wydawanym przez Uczelnie w czasopiśmie „Ruch Pedagogiczny”.

 

W Uczelni prężnie działa Akademickie biuro Karier, które od 2004 roku zarejestrowane jest jako agencja zatrudnienia.

Studenci i pracownicy mają do dyspozycji jedną z największych bibliotek pedagogicznych 80 tyś woluminów, bogaty zbiór wydawnictw ciągłych oraz 80 tytułów cxzasopism pedagogicznych. Czytelnicy mogą korzystać na miejscu z nowoczesnej czytelni wyposażonej w sprzęt komputerowy.

 

Uczelnia nie ogranicza się jedynie do działalności dydaktyczno-naukowej. Uczestnicy w akcjach charytatywnych, aktrywnie wspiera ruch kulturalny i turystykę. Chlubą Uczelni jest studencki Festiwal Poezji Śpiewanej i Twórczości Poetyckiej, organizowany od 2004 roku. w festiwalu uczestniczą studenci WSP ZNP oraz z innych uczelni Warszawskich.

 

Opłaty:

 

Licencjat:

Wpisowe: 300zł,

Pierwszy semestr: stacjonarne 1750zł; niestacjonarne 1350zł. - 1650zł.

 

Magisterskie:

Wpisowe: 200zł.

Pierwszy semestr: 1550zł.

 

Podyplomowe

Wpisowe: 200zł. Pierwszy semestr:1250zł. - 1500zł.

 

Sczegółowe informacje dotyczące rekrutacji udzielane przez dziekanat WSP ZNP oraz znajdują się na stronie internetowej uczelni www.wsp.edu.pl

SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
LOKALIZACJA
GALERIA
              
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.