WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA WYDZIAŁ STUDIÓW SPOŁECZNYCH W GLIWICACH

Typ placówki: niepubliczne
Dla dorosłych

DANE TELEADRESOWE
ADRES:
Studzienna 3/5
KOD:
44-100
MIASTO:
Gliwice
WOJEWÓDŹTWO:
Śląskie
KRAJ:
Polska
POCZTA:
Gliwice
TELEFON:
323354019
 
LISTA KIERUNKÓW
Szukaj:
Bezpieczeństwo narodowe, niestacjonarne, licencjackie
Płatne | niestacjonarne | licencjackie
Bezpieczeństwo narodowe, stacjonarne, licencjackie
Płatne | stacjonarne | licencjackie Bezpieczeństwo antyterrorystyczne; Bezpieczeństwo informacji z archiwistyką; Bezpieczeństwo obiektów osób i mienia; Bezpieczeństwo placówek dyplomatycznych; Bezpieczeństwo publiczne; Bezpieczeństwo w transporcie i turystyce; Bezpieczeństwo zakładu pracy i BHP; Menedżer bezpieczeństwa; Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych.
Pedagogika, niestacjonarne, licencjackie
Płatne | niestacjonarne | licencjackie Animacja i zarządzanie ośrodkami kultury; Bezpieczeństwo i higiena pracy z metodyką; Edukacja dla bezpieczeństwa; Gerontologia z językiem niemieckim; Pedagogika i promocja zdrowia; Pedagogika mediów i dziennikarstwo; Pedagogika pracy i zarządzanie sekretariatem; Pedagogika szkolna i doradztwo zawodowe; Profilaktyka i prewencja społeczna; Resocjalizacja; Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.
Pedagogika, stacjonarne, licencjackie
Płatne | stacjonarne | licencjackie Animacja i zarządzanie ośrodkami kultury; Bezpieczeństwo i higiena pracy z metodyką; Edukacja dla bezpieczeństwa; Gerontologia z językiem niemieckim; Pedagogika i promocja zdrowia; Pedagogika mediów i dziennikarstwo; Pedagogika pracy i zarządzanie sekretariatem; Pedagogika szkolna i doradztwo zawodowe; Profilaktyka i prewencja społeczna; Resocjalizacja; Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.
OPIS PLACÓWKI

      Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu uruchomiła swoją jednostkę zamiejscową w Gliwicach w 2010 roku. Początkowo wydział funkcjonował jako Wydział Zamiejscowy. Rok później przekształcono nazwę na Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach. Od początku istnienia wydział kształci na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Teraz oprócz tego w Gliwicach można studiować również Pedagogikę. Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach kształci na poziomie 3 –letnich studiów licencjackich, w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Dodatkowo w ofercie znajdują się studia podyplomowe.

 

      Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach prowadzi nabór na dwa kierunki studiów licencjackich: Bezpieczeństwo Narodowe i Pedagogika. Nauka trwa 3 lata. Kształcimy w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Na każdym z kierunków oferujemy do wyboru różne specjalności.

Kontakt:
Gliwice 44-100, ul. Studzienna 3 
tel. 32/ 335-40-19
e-mail: rekrutacja.gliwice@wsb.net.pl  
           rekrutacja@wsb.net.pl           

SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
LOKALIZACJA
GALERIA
              
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.