ROZMOWA TYGODNIA

22/11/2011
Gratitude avant tout!

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!


Czytaj więcej
14/11/2011
"Ja po prostu zakochałem się w dubstepie"

Miłośnikom polskiego hip hopu nie trzeba go przedstawiać. Fokus - czołowy polski raper - opowiada o swojej miłości do muzyki, najnowszej płycie "Prewersje", filmie o Paktofonice oraz o tym, jak pracuje się z Dodą.


Czytaj więcej
02/11/2011
Kasia Popowska... Why Not?

Jej nagrania na YouTube obejrzało osiem milionów osób, a występ w programie "Mam Talent" był szeroko komentowany. Teraz Kasia Popowska, wraz z Nataszą Urbańską i Patrizią Kazadi bierze udział w projekcie "Poland...Why Not" i jedno jest pewne: to dopiero początek!


Czytaj więcej
27/07/2011
Nie rezygnuje z niczego!

Aktor, wokalista czy zwykły chłopak z Bystrzycy Kłodzkiej? Przeczytaj, co Artut Chamski mówi o występach na scenie, pracy nad płytą i udziale w programie "Jak oni śpiewają"!


Czytaj więcej
11/07/2011
Przebudzenie najsłynniejszej polskiej grupy muzycznej

Wraz z pierwszym dniem wiosny 2011 roku, przebudzenia doświadcza nie tylko natura, ale i jeden z najbardziej znanych i cenionych wśród polskich zespołów - VARIUS MANX.


Czytaj więcej
27/06/2011
Nigdy się nie zatrzymuj!

Sylwia Grzeszczak solo. Czy powtórzy sukces, jaki odniosła z Liberem? Patrząc na jej talent i upór, odpowiedź jest jedna: na pewno tak!


Czytaj więcej
13/06/2011
Hello Enej!

Zwycięzca programu Must Be The Music, zespół Enej, odpowiada na Wasze pytania!


Czytaj więcej
06/06/2011
O szwedzkim z Pollakiem

Przeczytaj wywiad z Pawłem Pollakiem, napisz, o czym może być jego kolejne opowiadanie i wygraj najnowszą książkę "Między prawem
a sprawiedliwością"!


Czytaj więcej
23/05/2011
Dziewczyna Rubika

Zakończyła współpracę z Piotrem Rubikiem, nagrała solową płytę "Nówka" i jest gotowa na nowe wyzwania muzyczne. U nas Olga Szomańska opowiada o swoich planach, marzeniach i o tym, co sprawi, że kiedyś będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie.


Czytaj więcej
16/05/2011
Ostatnie Dziewczyny Mai Sablewskiej

Czesław Mozil je uwielbia, Wojciech Mann chwali ich płytę, one zaś marzą, aby wyruszyć w niekończącą się trasę koncertową. Na Edusieci zaś, zespół Dziewczyny śpiewająco odpowiada na pytania!


Czytaj więcej
SZUKAJ PLACÓWEK
Placówka:
Miasto:
Województwo:
Rodzaj:
Fraza:
Dla dorosłych:
Rozmowa tygodnia

Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka i prezenterka - odpowiada na Wasze pytania! Sprawdź, co lubi, co ją inspiruje i... jaka jest najgłupsza plotka, którą usłyszała na własny temat!

Felieton miesiąca

Chusta do noszenia dziecka stałą się modnym tematem, często poruszanym na łamach kolorowej prasy czy mediach familijnych. Noszenie nie jest już synonimem rozpieszczania, stało się wyrazem troski o prawidłowych rozwój dziecka, odpowiadaniem na jego potrzeby.

Opiekunki Harkabuz, Szkoły artystyczne Prałkowce, Szkoły pomaturalne (policealne, dla dorosłych) Zamoście-Kolonia, Korepetycje Język angielski, Żłobki Golasowice, Gimnazja Drzonowo, Szkoły językowe Sonina, Żłobki Szczerbice, Opiekunki Ręków, Przedszkola Pszczew, Szkoły wyższe (studia, uniwersytety, akademie) Krzeczów, Szkoły pomaturalne (policealne, dla dorosłych) Lichwin, Szkoły wyższe (studia, uniwersytety, akademie) Dulsk, Szkoły zawodowe (zawodówki) Gruszów, Szkoły średnie (liceum) warmińsko-mazurskie, Korepetycje Wszebory, Korepetycje Chynów, Korepetycje Matematyka, Przedszkola Świątki, Korepetycje Kraków Podgórze, Szkoły podstawowe (podstawówki) Rolbik, Szkoły sportowe Blizne, Żłobki Tereszewo, Opiekunki Piotrków Pierwszy, Szkoły średnie (liceum) Garbatka-Letnisko, Szkoły pomaturalne (policealne, dla dorosłych) Sromowce Wyżne, Szkoły językowe Lubiewo, Kursy szkolenia Smolec, Szkoły wyższe (studia, uniwersytety, akademie) opolskie
test

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.